Laboratoriniai baldai

Traukos spintos

Laboratorinės traukos spintos tinka atvirai vykstantiems, šilumą ir garus išskiriantiems cheminių medžiagų skilimo procesams, vykstantiems su agresyvia terpe, pvz., sieros rūgštimi, chloro perrūgštimi, fluoro vandenilio rūgštimi arba karališkuoju vandeniu (druskos ir azoto rūgščių mišiniu).
Šių traukos spintų konstrukcija bei vidinės darbo erdvės dangos medžiagos lemia, su kokiomis agresyviomis terpėmis jas galima eksploatuoti. Traukos spintos projektuojamos ir komplektuojamos pagal kiekvieno kliento pageidavimus.

Laboratoriniai
Laboratoriniai stalai

Mes laboratorinių darbo stalų ir antivibracinių stalų svarstyklėms matmenis (ilgį, aukštį, plotį), metalinės konstrukcijos tipą, darbo stalo paviršių, spalvą, spinteles po stalviršiu parenkame pagal kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Laboratoriniai darbo stalai komplektuojami su vandens ir elektros įvadais (kriauklėmis, vandens maišytuvais, rozetėmis), bei spintelėmis ar lentynėlėmis virš jų.

Laboratoriniai

 Spintos, stelažai

Mes siūlome platų laboratorinių baldų t.y. spintų, stelažų ir įvairių spintelių pasirinkimą. Laboratorinės spintos ir stelažai gali būti projektuojami ir komplektuojami pagal kiekvieno kliento poreikius ir norus.

Laboratoriniai
 Kriauklės

Stalai su kriauklėmis – tai stacionariai montuojami laboratorinių baldų komponentai, įrengiami prie komunikacijų stendo arba sienos. Kriauklės gali būti skirtingų tipų, derinamos su įvairiomis stalviršio medžiagomis.
Galimi stalviršių tipai:
Laminuota medžio drožlių plokštė su padidintu cheminiu atsparumu,
Keraminės plokštės paviršius,
Monolitinė keramika – vientisa keraminė plokštė,
Fenolinės dervos paviršius,
Poliesterio dervos paviršius,
Nerūdijančio plieno paviršius,
Granitinė plokštė.

Laboratoriniai

Jei turite klausimų apie šiuos laboratorinius baldus arba norite gauti daugiau informacijos ar patarimų, nedvejodami susisiekite su mumis.