GRR ENGINEERING karjera
UAB "GRR Engineering" nuolat ieško iniciatyvių, aktyvių ir tobulėti pasiryžusių darbuotojų. Jei manote, kad esate toks ar tokia, norite dirbti šiuolaikiškoje įmonėje, mokate užsienio kalbas ir norite realizuoti save Lietuvoje ar užsienyje, prašome siųsti gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką adresu info@grr.lt Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Šiuo metu ieškome:

  •  Pardavimų projektų vadovo (-ės)

 Darbo pobūdis

Įmonė ieško energingų, savimi pasitikinčių darbuotojų, pardavimams sukurtų vadybininkų, gebančių vykdyti užsibrėžtus tikslus. Pagrindiniai produktai: Termo įrengimai pramonei, laboratorijoms, keramikai. Darbo pobūdis: aktyvūs pardavimai, naujų klientų paieška, derybos, sutarčių sudarymas, rinkos analizė. Papildomas darbo pobūdis: ryšių palaikymas su esamais klientais, jų konsultavimas ir nepriekaištingas aptarnavimas, klientų poreikių analizė. Pagrindinis tikslas: nustatytų pardavimo tikslų siekimas.

Darbo grafikas

Nuo 8:00 – 17:00  val.

Siūlomi privalumai

Atsakingas ir įdomus darbas profesionalioje komandoje.

įgysite darbo su termo įrengimais (elektrės, dujinės krosnys, indukcinis kait.) patirties ir žinių.

Galimybė siekti karjeros.

Reikalavimai kandidatui

Išsilavinimas: aukštasis neuniversitetinis / aukštesnysis Darbo patirtis pardavimų srityje: ne mažiau 1 metai Kalbos: anglų, rusų Reprezentatyvumas ir dalykinio etiketo išmanymas, iniciatyvumas ir gebėjimas dirbti orientuojantis į rezultatą, puikūs komunikaciniai įgūdžiai ir nebijojimas bendrauti Vairuotojo pažymėjimas.

Darbo tipas

Pilnas etatas

 
  • Techninių projektų vadovo (-ės)