Indukcinio kaitinimo įrengimai iš  „UltraFlex Power Technologies“

 

     „UltraFlex“ – tai inovatyviausia skaitmeniniu būdu valdomą indukcijos technologija pramonėje. Patentuotos „SmartPowerTM“ modulinės sistemos pasižymi plačiausiomis apkrovos suderinimo galimybėmis rinkoje. Ši unikali technologija žymiai sutrumpina gamybos laiką ir leidžia prireikus padidinti energiją į esamą sistemą. „UltraFlex“ įrangoje yra daug pažangių diagnostikos funkcijų ir modulinio dizaino pranašumų, kurie optimizuoja aptarnavimą ir priežiūrą. Šias sistemas galima lengvai integruoti į rankinio surinkimo procesą arba į visiškai automatizuotą gamybos liniją. „UltaFlex“ grupės inžinieriai gali padėti jums sukurti individualią indukcinio šildymo įrangą, OEM modulius ar užbaigtas „po raktu“ sistemas.

     „UltraFlex“ įrangą palaiko pasaulinis ISO 9001 sertifikuotų gamyklų, pardavimo ir palaikymo biurų bei taikomųjų laboratorijų tinklas. Įranga yra pažymėta CE ženklu ir atitinka galiojančias WEEE, RoHS ir Reach direktyvas. Papildomus sertifikatus, tokius kaip UL ir CSA, galima gauti paprašius.

     „UltraFlex“ turi tris tyrimų ir plėtros laboratorijas, padedančias atlikti sudėtingiausias indukcinio šildymo programas ir gamybos sistemos reikalavimus. Siūlome šilumos ir elektromagnetinio modeliavimo paslaugas. „UltraFlex“ sukūrė novatoriškus sprendimus, skirtus sudėtingiausioms mūsų klientų programoms.

Indukcinė